Bike Mania

Bike Mania Free 1.3.2

Jazda na złamanie karku w stylu motocross

Zalety

  • Dobra fizyka pojazdu
  • Ładna grafika 2D
  • Jazda z duchem

Wady

  • Brak sterowania za pomocą akcelerometru

Dobry
7

Bike Mania to darmowa gra zręcznościowa, w której wcielasz się w motocyklistę na torze przeszkód. Świetna fizyka pojazdu i atrakcyjna grafika zachęcają do akrobacji na motorze. Jeśli chcesz zmierzyć się z grawitacją, pobierz darmową Bike Mania na Android.

Filozofia Bike Mania jest bardzo prosta. Należy dojechać do mety bez upadku lub postawienia stóp na ziemi. Trasa jest skomplikowana i obfituje w przeszkody. Musisz skakać po rampach, beczkach, oponach oraz betonowych elementach. Sterowanie jest bardzo proste i opiera się o wirtualne klawisze dotykowe, szkoda jednak, że nie można użyć akcelerometru. Duże wrażenie robi dopracowana grafika 2D oraz atrakcyjne odgłosy.

W Bike Mania najważniejsza jest bezwypadkowa jazda oraz czas. Aby polepszyć swoje własne wyniki, ścigasz się z "duchem", który obrazuje Twój najlepszy przejazd. Osiągnięte wyniki można zamieścić na liście rekordów dostępnej online dla wszystkich graczy.

Bike Mania to jazda na złamanie karku motocyklem wypożyczonym z zawodów motocross. Wymaga dużej zręczności i dostarcza sporo zabawy. Jeśli masz ochotę na akrobacje na motorze, pobierz Bike Mania dla telefonów z Android.

Bike Mania

Download

Bike Mania Free 1.3.2

Opinie użytkowników o Bike Mania